Jdi na obsah Jdi na menu
 


...NECHŤ TATO STRÁNKA SLOUŽÍ K INFORMOVANOSTI VŠECH LATIMERIJCŮ O NOVOSTECH, STAROSTECH A NAŘÍZENÍCH PREZIDENTSKÉ KANCELÁŘE...

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 

3.6.2008 aneb novoroční projev prezidenta republiky a spojeného království

Vážení Latimerijčané ve všech koutech cizozemska!

A je tady opět Nový Rok a s ním můj tradiční prezidentský projev. Z příčin, mi známých, Vám nikoli, je Latimerijský nový rok pohyblivým svátkem, jehož datum se pohybuje po velmi přesně vypočítaných drahách. Letos připadl Nový Rok právě na dnešní den, a proto vzhůru do ulic a jásejte, ať jste kdekoliv!

Je třeba zhodnotit rok uplynulý a nahlédnout do budoucnosti roku nového. Rok uplynulý měl jistě pro všechny z Vás připraveno něco milého, stejně jako něco nemilého. Tak už to chodí.

Přeji Vám, aby nový Latimerijský rok byl pro Vás pro všechny velmi úspěšný, zdravý a dosti dlouhý na to, aby se Vám splnilo maximum předepsané práce i zábavy.

Je mou milou povinností představit Vám velmi nový koncept sjednocení všech Latimerijských příslušníků.

Bylo třeba nalézt nosnou ideu, která by byla dosti zajímavou a neotřelou proto, aby se promluvila až k srdcím každého jednoho Latimerijčana bez ohledu na rodovou příslušnost. Tuto myšlenku poskytla prezidentovi Demokratické republiky a spojeného království Latimeria skupina moudrých mnichů přebývajících v honosném klášteře poblíž pražského prezidentského sídla (viz ilustrační fotografie). Mniši tohoto řádu uctívajícího zřejmě původní obyvatele (viz ilustrační fotografie), svými nástěnnými malbami (viz ilustrační fotografie) ponoukly mě k činu.

A proto vězte - spásná myšlenka, která má za cíl sjednotit obyvatele Latimerie zní SOLIDARITA.

Osobně si myslím, že nedostatek soli v království způsobuje ono vakuum informací a nadšení pro budování státu. Budiž nám příkladem slavný dokument „Sůl nad zlato“.

A tedy – vyzývám všechny Latimerijce – darujte sůl! Je mou povinností, jako hlavy státu, darovat první solný pytlík (viz ilustrační fotografie), který budiž k vidění v nově vybudovaném muzeu solidarity, kam jak doufáme brzy přibudou další kila soli od všech oddaných Latimerijčanů.

Nechť myšlenka SOLI DARITY naplní srdce všech Latimerijců, potažmo královské pokladny solí, která jak víme je cennější komoditou nad zlato, a společná snaha utuží pocit sounáležitosti. Buďte, prosím, solidární.

Váš prezident NN

ilustrační fotografie

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek1.5.2007

Heej každétělo :-)
Tak jsme se navrátili. Nechte nás, prezidenta Demokratické Republiky a Spojeného Království Latimeria, popsat Vám své zážitky z Jamalajky.

Jamalajka je báječná země, ne nepodobná Latimerii. Není náhoda, že po nás dlouho nebylo vidu ani slechu anižto čichu či snad hmatu, chcete-li. Byli jsme na Jamalajce na tajné státní expedici, neboli výzvědné misi, taktéž diplomatické tentoto.

Jali jsme se vydati se do krajin neprobádaných, však ale civilizovaných. Naše misie měla za úkol vysondovat možnosti expanze mozků (těmi Latimerie oplývá) v touze upozornit na existenci našeho státu. Také jsme hledali argumenty pro důkaz existence neexistujícího. Čehokoliv.

Tak asi tak. Navysvětlenou.

MY, PREZIDENT DRaSK LATIMERIA, OFICIÁLNĚ VYHLAŠUJEME MĚSÍC KVĚTEN JAKO MĚSÍC OSKARŮ…

Obrazek

KDO VYHRAJE CO? TO SE BRZY DOZVÍTE. SLEDUJTE SEKCI OSKAR 2007. 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

xxx

(Maxipes ficken, 22. 7. 2006 17:58)

Růžový porcelánový slon se srdíčkem, zlatě lemovaný s antistatickým povrchem proti prachu.Doufám, že nebude vadit,že není z IKEY.

Je to tadyyyyyyyy, to co jste si prali

(Staflik a Spagetka, 19. 7. 2006 19:47)

12. krůtí přírodní steak "Stockholm" se zeleninovou rýží (restaurace Ikea)